زنگ بازگشایی مدارس در گچساران نواخته شد

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فرماندار گچساران امروز در این مراسم گفت: دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی گچساران می‌توانند با خلا قیت و ابتکار موجب پیشرفت روز‌افزون این شهرستان شوند.
منوچهر حبیبیبا بیان اینکه علم و دانش مانند پادزهری هستند که در جامعه بر ضد خرافات پوچ و بیهوده عمل می‌کنند، افزود: هر ‌جامعه‌ای که به زیر‌ساخت‌های علم و دانش اهمیت دهد، از نظر علم و تکنولوژی پیشرفت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه ضروری است دانش‌آموزان این شهرستان برای تولید علم تلاش بیشتری کنند، ابراز داشت: آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران به دنبال رشد و توسعه مدارس است و به همین دلیل باید بین دانش‌آموزان این شهرستان رقابت تحصیلی ایجاد شود.
وی با اشاره به اینکه آموزش وپرورش گچساران توانسته سال‌های گذشته در زمینه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان نقش بسزایی ایفا کند، اظهار داشت‌: امیدواریم در سال تحصیلی جدید شاهد رشد و ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان این شهرستان باشیم.
فرماندار گچساران افزود: مدرسه می تواند برخی نیازهای دانش آموزان را تامین کند، در حالی که خانواده و جامعه توانایی پاسخ‌گویی به این نیازها را ندارند.
حبیبی بیان کرد: دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان گچساران سال تححصیلی جدید را با شور استقبال مطلوبی اغاز کردند و برای ارتقای سطح علم وتعلیم لازم است که بیش از پیش برای حفظ این شور و نشاط تلاش کنند.
برپایه این گزارش، این مراسم با حضور متولیان امور فرهنگی استان کهگیلویه و بویر‌احمد ومدیران اجرایی شهرستان گچساران دوازده باب مدرسه با اعتباراتی افزون بر 18 میلیارد ریال در مقاطع مختلف تحصیلی در نقاط مختلف شهرستان گچساران به بهره‌برداری رسید.

/ 1 نظر / 48 بازدید
مصطفی

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی دارید عکسای درون جعبه حتما به دردتون می خوره. موید و موفق باشید