بخشدار مرکزی گچساران : ورود جوانان گچسارانی در فضاهای مجازی بالاتر از میانگین اس

داود ایوبی با اعلام این مطلب در جلسه هماهنگی جشنواره وبلاگ نویسی شهدای گچساران افزود : استفاده از علوم نو در معرفی شهدا و ایثارگران و مفاخریک ضرورت است.

 وی  گفت : برای مقابله

با تهاجم فرهنگی غرب می بایست نام آوران و ایثارگران خود را در شبکه سایبری برای جهانیان معرفی کنیم ،وی افزود :استفاده از فضای مجازی در جهت مقابله فرهنگی با توطئه های بیگانگان بهترین فرصت برای توانمند کردن جوانان در این شبکه می باشد .

 

سرهنگ رمضانی مسئول واحد فرهنگی سپاه ناحیه گچساران نیز در این جلسه گفت : برخورد فیزیکی با جنگ های مجازی مقدور نیست ومی بایست با تغییر فضای موجود از شبکه های مجازی استفاده نماییم .

وی گفت : هدف اصلی دشمن اخلال در اخلاق جوانان است و باید باور کنیم که تهدید نرم وجود دارد . سرهنگ رمضانی تصریح کرد : 90 درصد محتوای شبکه سایبری ضد اخلاقی و ضد ارزشی می باشد وتنها 10 درصد فضای مجازی در اختیار مسائل ارزشی است . وی به راه اندازی کافی نت در محل کانون بسیج اشاره کرد و گفت : راه اندازی این کافی نت  با دو هدف اشغال فضای مجازی از شهدا و نیز ساماندهی جوانان سرگردان صورت می گیرد. وی با اشاره به تولید 700 وبلاگ توسط بسیجیان شهرستان گچساران گفت : این وبلاگها 50 درصد پیشرفت کاری داشته اند

/ 0 نظر / 19 بازدید