عظمت ایران اسلامی مدیون فداکاری رزمندگان دوران دفاع مقدس است

منوچهر حبیبی امروز ظهر در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان که به مناسبت هفته دفاع مقدس در میدان شهر گچساران برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان برای ضربه زدن به کشور ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام به شعارهای تبلیغاتی منفی علیه ایران می‌کنند.
فرماندار گچساران افزود: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با تمام وجود و با دست خالی از آب و خاک خود دفاع کردند و یک وجب از خاک کشور خود را به دشمن ندادند.
وی ابراز داشت: مردم استان کهگلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران همچون سایر اقشار ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس حضور چشمگیری در جبهه‌های جنگ داشته و بسیار موثر بودند.
حبیبی عنوان داشت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با استفاده از خصوصیاتی همچون صبر، استقامت، ایستادگی، ایثار و شجاعت توانستند بر دشمنان پیروز شوند و رزمندگان استان کهگلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران نیز از این قاعده مستثنی نبودند.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس نشان داد که ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در شرایط دشوار همیشه دارای استقامت و صبر فراوان است، بیان داشت: عزت، عظمت، سربلندی و سرافرازی کنونی کشور و ملت ایران مدیون فداکاری، از خودگذشتگی و ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.
فرماندار گچساران با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار و شهادت پایدار است، تصریح کرد: ضروری است که این فرهنگ در بین اقشار مختلف جامعه نهادینه شود و الگو قرار گیرد.
حبیبی دفاع مقدس را دوران عزت، عظمت، پایداری و مقاومت ملت ایران اعلام کرد و افزود: لازم است که مسئولان اجرایی استان کهگلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران به طور چشم‌گیر در برنامه‌های این هفته شرکت کنند و برنامه‌ها به نحو مطلوب برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس مختص به عده و یا گروه خاصی نیست بلکه متعلق به تمام آحاد ملت ایران است و گرامی داشتن آن نیز وظیفه تمام افراد است.
در پایان این مراسم رژه نیروهای مسلح برگزار شد و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان با قشرهای مختلف حضور چشم‌گیر داشتند.

/ 1 نظر / 18 بازدید