رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته است

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری بعد از ظهر امروز در جمع پاسداران سپاه عاشورا بر مبارزه منسجم مسلمانان برای حل مسئله فلسطین تاکید کرد.
وی افزود: اگر کشورهای عربی و مسلمانان وارد عمل شوند، می‌توانند رژیم صهیونیستی را منزوی و آوارگان فلسطینی را به وطن خود بازگرداند.
شبستری با بیان اینکه روز جهانی قدس روزی بزرگ برای متحد شدن جهان اسلام و پایداری ملت‌های مسلمان است، گفت: هیچ فتنه و نیرنگی از سوی دشمنان اسلام نمی‌تواند این اتحاد را بر هم بزند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه اتحاد و همبستگی تمام ملت‌های آزاده جهان در محکوم کردن اقدامات غیرانسانی و ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی، موجب منزوی شدن این رژیم در نزد جهانیان خواهد شد، افزود: همان طور که به هنگام محاصره غزه، تجربه شد، مسلمانان جهان باید علاوه بر ارائه هر گونه کمک مادی به مردم مظلوم و نیازمند فلسطین در صورت ضرورت باید از کمک جانی خود به آنان نیز نباید مضایقه کنند.
وی تصریح کرد: : اگر دول و سران اسلامی به تعلقات دنیوی خودشان پشت‌پا می‌زنند و به عزت و سرافرازی جهان اسلام می‌اندیشیدند، امروز نه شاهد جنایات بی‌شمار صهیونیسم و استکبار جهانی در کشور های اسلامی نمی‌شدیم.
شبستری ادامه داد: امروز در سایه حمایت‌های معنوی ملل اسلامی کار اسرائیل به استیصال کشیده شده است و در سایه رهبری‌های پیامبرگونه امام راحل و مقام معظم رهبری دارد روح مقاومت در کالبد مسلمانان جهان دمیده می‌شود.
امام جمعه تبریز به تمام گروه‌ها و جریان‌های سیاسی توصیه کرد که در راهپیمایی روز قدس، وحدت کلمه را به معنای واقعی آن تجلی بخشیده و از مطرح کردن مسائلی که عظمت این رویداد سیاسی را تحت‌الشعاع قرار دهد، پرهیز کنند.
وی با دعوت از عموم مردم کشور به‌ویژه مردم غیرتمند آذربایجان شرقی برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: مردم با حضور باشکوه و گسترده خود مشت محکمی بر دهان استعمارگران و آمریکا خواهند زد و مطمئن هستم ملت غیور آذربایجان یک راهپیمایی بی‌سابقه از خود نشان خواهند داد.
امام جمعه تبریز همچنین سر دادن شعارهایی با مضمون وحدت و حمایت ار رهبر فرزانه انقلاب به عنوان جانشین خلف خمینی کبیر در راهپیمایی روز قدس را از ضروریات این رویداد مهم سیاسی جهان اسلام دانست.

/ 0 نظر / 16 بازدید